Zmienimy Twój firmowy drukowany katalog lub PDF, w interaktywny e-katalog z efektem przewracanych szeleszczących kartek, Twój tradycyjny katalog nabierze nowoczesnego wyglądu, zalety zostaną docenione przez Twoich klientów. Dodatkowo zyskujesz możliwość dystrybucji, reklamy i polecania swojej oferty poprzez zamieszczanie linków w tysiącach miejsc (e-narzędzia). Płacisz za jeden egzemplarz, pozostałe masz GRATIS

Dobre wrażenie

Nie musisz poszukiwać w stercie katalogów. Za pomocą przewracających kartek i dodatkowych e-narzędzi (animacje, video, dźwięk, pop up i linki), katalog produktów ożyje i nie będzie nudny. Forma e-katalogu zachęca do oglądania, a tym samym Twoja oferta staje się interesująca. Pozytywne emocje łatwiej zapadają w pamięć zostawiając dobre wrażenie. E-katalog nie zginie w stercie katalogów.Teraz będzie dostępny za dotknięcie palcem ikony na pulpicie. 

Oszczędzasz na druku

Koszt wydruku tradycyjnego katalogu jest bardzo wysoki. Jego dystrybucja znacznie ograniczona. W ten sposób pomimo dużych kosztów duża cześć z katalogów po prostu ląduje w koszu. Ile tak naprawdę kosztuje dotarcie do jednego klienta? Albo nie drukujesz a wielu potencjalnych klientów nigdy nie otrzyma katalogu. Teraz nie musisz ryzykować,. Koszt wydania niezliczonej ilości katalogów jest stały. Ponosisz koszt opracowania graficznego jak do drukowanego katalogu, ale powielanie (zamiast drukowania) i dystrybucja (mailing, SMS) kosztuje Cię 0zł. W sumie bardzo się opłaca.

Ilość i jakość informacji

W e-katalogu nie ogranicza cię powierzchnią. Masz duuużo miejsca. Dodawaj dodatkowe zdjęcia, rysunki, opinie klientów, zastosowania, prezentacje, certyfikaty, video prezentacje. Dodatkowe informacje w e-katalogu kosztują Cię kolejne 0 zł. Nie stracisz na jakości odtwarzania a na zmianę szybkości otwierania nawet nie zauważysz. Obrazy i napisy na stronie generują się na nowo po każdym obróceniu kartki i po każdym powiększeniu. Rozdzielczość dopasowuje się sama do ekranu.

Idea e-katalogu

Oszczędzaj miejsce 

Oszczędzaj miejsce na biurku swojego klienta. Pewnie masz w biurze wiele katalogów i co pewien czas wyrzucasz je do kosza. Podobnie jest z Twoim drukowanym katalogiem. Do oglądania e-katalogu wystarczy kliknąć w link np. na pasku ulubione zakładki. Nie będzie też problemu z pokazaniem Twoich produktów w smartfonie, klikając w link np. otrzymany w wiadomości SMS. Takich możliwości jest o wiele więcej. Wile możliwości, które generują się również bez Twojego udziału np. na Facebooku. 

Dlaczego nie PDF ?

Nie skazuj swojego klienta na tracenie jego cennego czasu. Czekanie aż PDF się ściągnie i otworzy już na starcie powoduje zdenerwowanie. PDF zajmuje miejsce na dysku i ginie w pobranych plikach. Twój klient nie musi ściągać e-katalogu. Uzyska dostęp do niego dostęp dzięki przesłanemu linkowi. Pozostaje jeszcze opcja zapisania na dysku całego e-katalogu z systemem odtwarzania na dysku, płycie, USB.

Poszukiwane informacje.

E-katalog jest bardzo przyjaznym i intuicyjnym narzędziem. Pozwala w szybki sposób wyszukać potrzebne informacje za pomocą wewnętrznej wyszukiwarki. Dodatkowo oznaczysz interesujące treści za pomocą zakładek. Interaktywny spis treści w sekundzie kieruje do wybranej podkategorii (strony). Miniatury stron dodatkowo ułatwiają nawigację. Funkcja powiększania pokaże fragment strony z dużą rozdzielczością. Dzięki temu można oglądać bez okularów nawet na smartfonie.

Być widocznym, to marzenie każdego biznesu. E-katalog może być linkowany w całej przestrzeni internetowej, na portalach społecznościowych, blogach, forach, stronie firmowej, stopce maila itp. Co więcej, linki ze strony e-katalogu mogę kierować potencjalnego klienta bezpośrednio do Twojej strony internetowej, sklepu online, karty produktu. Dodatkowo jest możliwość wysyłania mailem zapytania o produkt, bezpośrednio z e-katalogu. Sam wybierz najlepsze rozwiązanie.

Niech Cię zobaczą.

Jeden wydrukowany katalog trafia tylko do jednego klienta. Raczej rzadko  przekazywany jest w ręce kolejnej osoby. Twój E-katalog może dotrzeć właściwie do nieograniczonej liczbę potencjalnych klientów za pomocą technik internetowych. Twoja publikacja może być dostępna tam gdzie znajdują się Twoi potencjalni odbiorcy. Na dowolnym urządzeniu, w dowolnym momencie. W podróży, u klienta, w poczekalni, pociągu itp. E-katalog to więcej niż strona WWW czy sklep internetowy. Sprawdź sam.

Docieraj do wielu klientów

Co więcej E-katalog można z łatwością oglądać na smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym. Udostępnić link w social mediach czy stopce maila. Promuj do w całej przestrzeni internetowej. Wszędzie tam gdzie dociera internet. Ale jeśli już będziesz w dziurze bez internetu to Twój klient może wgrać e-katalog na dysk, USB, płytę DVD. Możesz także wydrukować wszystkie bądź wybrane strony na drukarce lub do PDF .

Mobilność

E-katalog jest przyjazny dla wyszukiwarek internetowych. Użytkownik poszukujący konkretnych fraz w internecie może zobaczyć link do e-katalogu na liście naturalnych wyników wyszukiwania.  Po kliknięciu, zostanie automatycznie przeniesiony na stronę z szukaną frazą w e-katalogu.Podepnij linki ze stron e-katalogu bezpośrednio do Google Analytics i monitoruj statystyki skuteczności Twojej publikacji. Dzięki możliwości analizowania wyników, sam wybierzesz najlepszy sposób promocji swojej oferty.

Optymalizacja SEO i stats

Eco-friendly to już nie tylko wizja, to prawdziwe oszczędzanie drzew na papier. Kolejne 0 papieru! Firmy na całym świecie przywiązują co raz większą wagę do ochrony środowiska. Dla wielu konsumentów jest to istotny aspekt przez, który decydują się na wybór usług/ produktów danej firmy. E-katalog całkowicie wpisuje się w koncept bycia przyjaznym środowisku, nie wymaga użycia, ani tuszu, ani papieru. Pochwal się szanowaniem natury w swoim e-katalogu.

Przyjazny dla środowiska

Zobacz jak robią to inni.

DLACZEGO E-KATALOG

page.house

Zamów e-publikacje 

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów

Zobacz przykłady 

PAGETOCLICK.com

PAGE.HOUSE 

Regulamin

ISSUE.GALLERY 

WEBCREATOR.WEBSITE

ISSUE.HOUSE 

Blog

Dlaczego PAGE TO CLICK 

O NAS

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem poszukującym najlepszych rozwiązań. Naszym celem jest zainspirowanie i oczarowanie efektownym przedstawieniem Twoich treści. Zamów próbne opracowanie Twojego katalogu i sprawdź sam jak to działa. Wystarczy że,  prześlesz nam treść w formacie PDF ...

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en