Przedstawiamy nową technologię prezentacji treści drukowanej. Dodatkowo możesz korzystać z nowych możliwości reklamy i emarketingu Kiedyś do sprzedaży wysyłkowej służyły katalogi drukowane, teraz mamy sklepy internetowe oferujące wiele nowych produktów i usług. Ale płaski ekran zatracił czar wydobywający się z drukowanego katalogu. Teraz chcemy to naprawić. Łączymy publikacje na płaskim ekranie monitora z tym, co oferuje drukowane wydanie. Zamieniamy drukowany katalog na e-katalog widoczny na ekranie. Zostawiliśmy tą samą treść i dodaliśmy obracanie kartek wraz z przyjemnym szelestem obracanych kartek. Dołożyliśmy dźwięk, video i efekty specjalne. Wyszukiwarka pozwoli Ci szybko znaleźć szukaną treść. Poznaj nowe możliwości epublikacji. Korzystaj też z  możliwości bezpłatnego rozpowszechniania, promowania i publikowania e-katalogów poprzez społeczności, e-mail oraz SMS. Docieraj do tysięcy potencjalnych klientów całkiem za darmo. 

To doskonała alternatywa dla magazynów, czasopism drukowanych. Szybki termin wykonania, jeszcze szybsza dystrybucja i nasze pomysły na sprzedanie jak największej ilości egzemplarzy.

 

Twoi czytelnicy docenią szybkość informacji i możliwość przeglądania jej na tablecie czy komórce. Kto pierwszy opanuje najnowsze technologie przekazu informacji, ten ma wysoką pozycję na rynku. Niech wygra mądrzejszy, a niekoniecznie większy.

E-albumy fotograficzne, e-prezentacje modowe, design wnętrz, prezentacja nieruchomości, raporty finansowe, projekty architektoniczne, dokumentacje i tak można bez końca. Wszystko, co przyjmie papier możemy wydrukować w formie elektronicznej.

 

To proste. Prześlij nam złożone graficznie do katalogu A4 opracowanie w formacie PDF. Wydrukujemy Twoje e-wydanie. Nakład to już Twoje życzenie. Milion, tysiąc, nie ma znaczenia, kosztuje tyle samo, czyli 0 zł. Nie ucierpi też żadne drzewo.

Co to jest  PAGE  TO  CLICK

Zobacz E-WYDRUKI zobacz przykłady.

Największe doświadczenie mamy w tworzeniu E-katalogów dla firm. Zmienimy Twoją ofertę (PDF) lub drukowany katalog, w interaktywny, atrakcyjny e-katalog z efektem obracanych kartek.

 

Twój nowy E-katalog otworzy Tobie i twoim klientom wiele nowych możliwości, których dotychczas nie było. Szczegóły przeczytasz w zakładce DLACZEGO E-KATALOG. To nie tylko nowa forma graficzna. To nowa możliwość rozwoju firmy, zwiększenia sprzedaży, dotarcia do większej grupy odbiorców i wreszcie polepszenia estetyki odbioru przedstawionej oferty. Zalety zostaną szybko docenione również przez Twoich klientów. Przejrzysta, łatwo czytelna informacja z przekierowaniem do dalszego działania. Dodatkowo zyskujesz narzędzia marketingowe.

 

Zobacz E-NARZĘDZIA , a dowiesz się jakie nowe możliwości zyskujesz. Nie musisz znać się na stronach internetowych, ani na skomplikowanym marketingu, aby dostrzec proste i skuteczne narzędzia w zakresie. Nie trać czasu i pieniędzy na drogi i niekoniecznie skuteczny marketing czy reklamę. Sprawdź jakie to proste. 

DLACZEGO PAGE TO CLICK

NOWE NARZĘDZIA - NOWE MOŻLIWOŚCI

NAPISZ DO NAS

  • e-booki

  • e-czasopisma

  • e-magazyny

  • e-podręczniki

  • e-albumy

Płacisz za jeden egzemplarz, pozostałe masz GRATIS.

STRONA GŁÓWNA

STRONA GŁÓWNA

STRONA GŁÓWNA

PTC

Agencja
Firma
  Wyślij  
  Wyślij  
form sent - thank you.
Please complete all required fields.

Aby otrzymać własną e-publikację

wystarczy przesłać opracowanie graficzne w pliku PDF.

Zamów e-publikacje 

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów

Zobacz przykłady 

PAGETOCLICK.com

PAGE.HOUSE 

Regulamin

ISSUE.GALLERY 

WEBCREATOR.WEBSITE

ISSUE.HOUSE 

Blog

Dlaczego PAGE TO CLICK 

O NAS

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem poszukującym najlepszych rozwiązań. Naszym celem jest zainspirowanie i oczarowanie efektownym przedstawieniem Twoich treści. Zamów próbne opracowanie Twojego katalogu i sprawdź sam jak to działa. Wystarczy że,  prześlesz nam treść w formacie PDF ...

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en