Przygotuj plik PDF z treścią

 

E-katalog powstaje w wyniku transformacji plików źródłowych do formy elektronicznego katalogu. Materiałem źródłowym jest treść, którą chcesz zamieścić w e-katalogu zapisana w formacie PDF. Aby uniknąć sprawdzania treści opracowania konieczne jest przesłanie pliku źródłowego z treścią w wersji ostatecznej. Podczas wykonania zlecenia nie ingerujemy w treść e-katalogu. Po otrzymaniu wstępnego opracowania e-publikacji, sam zdecydujesz o wyborze dodatkowych opcji funkcjonalnych, które zamienią e-katalog w doskonałe narzędzie marketingowe.

Przygotuj pliki dodatkowe

 

Po wstawieniu treści z pliku źródłowego PDF, wstawimy Twoje LOGO i tło katalogu. Aby było one zgodne z Twoim życzeniem zamieć plik z LOGO min 200x200px oraz obraz tła. Po otwarciu katalogu na ekranie z obszaru tła widoczne będą tylko obrzeża tła. Dlatego zalecamy dobór tła równomiernego bez dużych szczegółów jakie są np na zdjęciu. Logo może być dodatkowo umieszczone na każdej stronie. Możesz również zamówić e-katalog dla swoich dystrybutorów i ich handlowców zamieszczając nazwę ,logo, adres swojego dystrybutora. W ten sposób dostarczasz wraz z ofertą narzędzie marketingowe dla przedstawicieli handlowyn, dystrybutorów, itp.

Przy powielaniu e-katalogu nie potrzebujesz drukarni, ani kuriera czy poczty. Powielanie i wysyłanie odbywa się jak "kopiuj - wklej" . Wykonujemy tylko matrycę do powielania. Samo kopiowanie i rozsyłanie może zrobić każdy wysyłając link (email, SMS), udostępniając na portalach społecznościowych, zamieszczając link na własnej stronie czy podpinając pod baner na każdej innej stronie, blogu czy forum. Zyskujesz nie tylko elektroniczną wersję katalogu czy publikacji ale również wiele nowych kanałów dystrybucji do szerokiej publiczności internetowej. Są to bardzo duże możliwości reklamy za które również nie musisz płacić. Korzyści i oszczędności pozytywnie Cię zaskoczą. Przekonaj się sam. Skorzystaj z szansy rozwoju.

Płacisz tylko za 1 egzemplarz.

Każdy następny otrzymasz GRATIS.

Dodatkowe informacje

 

OFERTA

Oferujemy wykonanie elektronicznego opracowania, które może spełniać różne funkcje. Zobacz przykłady: e-publikacje, e-katalogi, e-prezentacje itp. Aby dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb, musimy zapoznać się z Twoimi oczekiwaniami.
Dlatego też prosimy o podanie kilku kluczowych informacji, które pozwolą nam dopasować nasze możliwości do stworzenia najlepszego rozwiązania dla Twojej publikacji.

Opisz swoje oczekiwania


W jakiej branży działasz 

Czy jesteś
  - producentem,
  - dystrybutorem,
  - oferujesz usługi.

Określ odbiorcę publikacji
Jak planujesz publikować

Czy działasz w social media

Czy masz sklep internetowy

Jaki jest cel publikacji

 - promocja marki

 - promocja produktu

 - oferta

 - publikacja

 - prezentacja

 - inne

Agencja
Firma
  Wyślij  
  Wyślij  
form sent - thank you.
Please complete all required fields.

Podejmujemy się wykonania tylko najlepszych rozwiązań, dlatego nasza oferta nie ma prostej postaci cennika. Profesjonalne podejście do oczekiwań klienta gwarantuje zadowolenie naszych klientów dając nam satysfakcję z wykonanego zadania. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, abyśmy mogli przedstawić wstępną ofertę.

Napisz jaki masz pomysł na e-publikację

Zamów e-publikacje 

Skontaktuj się z nami

Opinie klientów

Zobacz przykłady 

PAGETOCLICK.com

PAGE.HOUSE 

Regulamin

ISSUE.GALLERY 

WEBCREATOR.WEBSITE

ISSUE.HOUSE 

Blog

Dlaczego PAGE TO CLICK 

O NAS

 

Jesteśmy kreatywnym zespołem poszukującym najlepszych rozwiązań. Naszym celem jest zainspirowanie i oczarowanie efektownym przedstawieniem Twoich treści. Zamów próbne opracowanie Twojego katalogu i sprawdź sam jak to działa. Wystarczy że,  prześlesz nam treść w formacie PDF ...

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en